Obiekt

Dysponujemy czteroma salami zabaw – dla każdej grupy dzieci jedna sala. W oddzielnej jadalni podajemy posiłki dla 3- i 4-latków. 5 i 6 -latki  mają w swojej sali zabaw stoliki, przy których spożywają posiłki.
Posiadamy także salę do zajęć ruchowych, gdzie odbywają się zajęcia typu: SI, rytmika, korektywa, tańce czy sport.
Oczywiście przedszkole obejmuje również pokój nauczycielski, kancelarię dyrektora oraz kuchnię, w której nasze kucharki przygotowują posiłki.

Sala zabaw

W każdej sali zabaw mamy wiele różnych zabawek i pomocy dydaktycznych. Sala do zajęć ruchowych została wyposażona w sprzęt niezbędny do tego typu zajęć. np. piłki, ławki, chusta animacyjna, itp.
Mamy też małą biblioteczkę przedszkolną i w każdej sali zabaw kącik książek.

Gdzie i co – rozkład sal przedszkola

Przedszkole mieści się w budynku dwupiętrowym. Na parterze znajdują się:

• kuchnia,
  • łazienka,
  • jadalnia,
  • trzy sale dla młodszych dzieci.

Natomiast na pierwszym piętrze są:

• sala dla 6-latków,
  • kancelaria dyrektora,
  • sala do zajęć ruchowych
  • pokój nauczycielski.

Na drugim piętrze nie ma przedszkola – jest to piętro prywatne, tzw. klauzura Sióstr Imienia Jezus.

Zabawy na świeżym powietrzu

Na terenie naszego przedszkola znajduje się również plac zabaw. Plac jest wyłożony bezpieczną nawierzchnię jednolitą. Znajdujący się tam sprzęt do zabawy dla dzieci to: zjeżdżalnia i dwa domki oraz piaskownica. Ponadto dzieci mogą na placu bawić się różnymi zabawkami typu: duże klocki, samochody, wózki, zabawki do piaskownicy.