Kadra

Personel przedszkola stanowią siostry i panie świeckie. Placówka zatrudnia wykwalifikowanych i młodych wychowawców po kierunkowych studiach magisterskich oraz podyplomowych.
Dyrektorem placówki jest  siostra mgr Grażyna Milan.

Opiekę nad dziećmi w naszym przedszkolu sprawują:

• 4 nauczycielki,
  • 3 pomoce nauczyciela,
  • 6 specjalistów z różnych dziedzin (logopeda, psycholog, terapeuta SI, lektor j. angielskiego, instruktor zajęć sportowych),
  • 3 pracowników z obsługi i administracji.

Panie wspólnie z siostrami dbają o wszechstronny rozwój dzieci tworząc miłą i rodzinną atmosferę w przedszkolu.
Nauczyciele szybko nawiązują bardzo dobry kontakt z wychowankami i ich rodzicami, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. W pracy wychowawczo-dydaktycznej nauczyciele opierają się na personalizmie i wartościach chrześcijańskich.

Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego dziecka – troszczymy się o rozwój jego zdolności i zainteresowań.